Автомобіль масою 1,8 т розігнався до швидкості 72км/год. Чому дорівнюе його кінетична енергія?​


Ответы на вопрос

Отвечает Селютина Яна.

Ответ:

Объяснение:

Ek=m*V^2/2=1800*20^2/2=36*10^4 Дж