Тіло коливається з частотою 0,2Гц.Скільки коливань воно зробить за 60 секунд


Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Белояр.

T = 1 / ν = 1 / 0,2 = 5с

T = t / N ⇒ N = t / T = 60с / 5с = 12

Ответ: 12 коливань