відстань від предмета до лінзи з оптичною силою - 1.5 дптр 2м визначити відстань між лінзою і

зображенням очень нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Трунилин Ваня.
Дано     D=-1,5 дптр   d=2      f- ?

D=1/d+1/f
1/f=D-1/d=-1,5 -1/2=-2
f=1/-2=-0,5 м=-50cм

Ответ f=-50см=-0,5 м
- означает то что изображение мнимое
100% гарантии