Водій автомобіля, що рухається швидкістю 54 км/год, натискає на педаль гальма і через 5 с

автомобіль зупиняється. Визначте прискорення руху автомобіля. Якою буде швидкість руху автомобіля через 2,5 с після початку гальмування?​

Ответы на вопрос

Отвечает Прасолова Софья.

Ответ:

Объяснение:

V = 54 км/год = 15м/с

t1 =  5 с

t2 =  2,5 с

a = ?

V2 = ?

0 = V - a*t

a = V/t = 15 / 5 = 3 м/с^2

V2 = V - a*t = 15 - 3*2.5 = 7.5 м/с