Дороможіть срочно (2 бали). Виберіть і підкресліть правильну відповідь. Стасик вирішив покататися

на гойдалці зі своєю молодшою сестрою. На якій відстані від центра гойдалки йому необхiдно сiсти, якщо його вага 400 Н, вага сестри 200 Н. а хлопчик посадив свою сестру на відстані 2 м від центра гойдалки? a) 4 Mi 6) 1 м; B) 1,5 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Молоткова Настя.

Ответ:

Объяснение:

Для розв'язання цієї задачі використаємо закон збереження моменту кількості руху. Згідно з цим законом, сума моментів кількості перед і після зіткнення має бути рівною нулю.

У даному випадку, момент кількості до зіткнення буде дорівнювати моменту кількості після зіткнення.

Момент кількості можна обчислити, помноживши масу на відстань від центра гойдалки. Для легкості розрахунків використаємо одиницю довжини - метр.

Значення моменту кількості для Стасика і його сестри перед зіткненням:

Момент кількості Стасика = Вага Стасика × Відстань Стасика = 400 Н × х

Момент кількості сестри = Вага сестри × Відстань сестри = 200 Н × 2 м

Згідно з законом збереження моменту кількості, сума моментів кількості перед зіткненням має дорівнювати сумі моментів кількості після зіткнення, яка в даному випадку дорівнює нулю.

Тому ми можемо записати наступну рівність:

Момент кількості Стасика + Момент кількості сестри = 0

400 Н × х + 200 Н × 2 м = 0

400х + 400 = 0

400х = -400

х = -400/400

х = -1 м

Отже, Стасику потрібно сісти на відстані 1 м від центра гойдалки.

Отвечает Симонов Алексей.

Ответ:

б

Объяснение:

якщо маса в 2 рази більша то плече треба в 2 рази менше