Яка кількість речовини міститься в 3 м 3 газу, якщо тиск дорівнює 300 кПа, а температура 27 °С ?

(задача)

Ответы на вопрос

Отвечает Камышникова Арина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 3 м³

p = 300 кПа = 3 * 10⁵ Па

Т = 27°C = 300 K

Найти: ν - ?

З рівняння Клапейрона-Менделєєва:

pV = νRT  =>  ν = pV / (RT)

ν = 3 * 10⁵ * 3 / (8,31 * 300) = 361 моль