ПОЖАЛУЙСТА ПОСМОТРИТЕ ДАЮ 45 БАЛОВ 2. на прямолінійний провідник перпендикулярно до напряму

індукції магнітного поля, діє сила 8 н. визначити індукцію магнітного поля, якщо сила струму в про- віднику 10 a.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ниськова Ангелина.

Ответ:

Лучший ответ пж

Объяснение:

Сила, яка діє на прямолінійний провідник зі струмом, коли він перпендикулярно перетинає магнітне поле, обчислюється за формулою:

F = B * I * L * sin(θ),

де:

- F - сила, що діє на провідник (8 Н),

- B - індукція магнітного поля (невідомо),

- I - сила струму в провіднику (10 А),

- L - довжина провідника, який перетинає магнітне поле (в даному випадку, можемо вважати, що L = 1 метр, бо провідник вважається точковим),

- θ - кут між напрямом струму і напрямом індукції магнітного поля (в даному випадку, θ = 90 градусів, оскільки провідник перпендикулярний полю).

Підставляючи відомі значення у формулу, ми отримаємо:

8 Н = B * 10 А * 1 м * sin(90 градусів).

sin(90 градусів) дорівнює 1. Тому рівняння спрощується:

8 Н = B * 10 А * 1 м * 1,

або

8 Н = 10 B.

Тепер ми можемо знайти значення індукції магнітного поля B:

B = 8 Н / 10 А = 0.8 Тесла.

Отже, індукція магнітного поля, що діє на провідник, дорівнює 0.8 Тесла.