М’яч підкинули вгору зі швидкістю 14 м/с. Через який час після кидка він опиниться на висоті 14 м

від землі? СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Настя.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі можна використовувати формулу руху вільного падіння:

h = (1/2) * g * t^2

де:

h - висота підняття або опускання (у даному випадку 14 метрів),

g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с² на Землі),

t - час, про який ви запитуєте.

Ми можемо використовувати цю формулу, щоб знайти час (t):

14 = (1/2) * 9.8 * t^2

Тепер давайте розв'яжемо це рівняння для t:

14 = 4.9 * t^2

Тепер поділимо обидві сторони на 4.9:

t^2 = 14 / 4.9

t^2 ≈ 2.857

Тепер візьмемо квадратний корінь з обох сторін:

t ≈ √2.857

t ≈ 1.69 секунди

Отже, м'яч опуститься на висоту 14 метрів від землі приблизно через 1.69 секунди після підкидання.