У герметичному циліндрі під поршнем знаходиться ідеальний газ. Поршень перебуває на висоті 20 см

від дна циліндра. Температура газу становить 27°С. До якої температури потрібно нагріти газ, щоб поршень піднявся до висоти 60 см? Тертя відсутнє.

Ответы на вопрос

Отвечает Блок Иван.
P1V1/T1=p2V2/T2;p1=p2;Sh1/T1=Sh2/T2;h1/T1=h2/T2;T2=h2*T1/h1;T2=60*300/20=900 К= 627°С