Стиснута пружина балістичного пістолета при розпрямленні штовхає "кульку-снаряд" масою 25 г у

горизонтальному напрямку. Снаряд набуває швидкості 6 м/с. На скільки була стиснена пружина, якщо її жорсткість 1 кН/м? Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колосова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Стиснута на 3 см Wп=Ек k*x^2/2=m*v^2/2 v=x*sqrt(k/m)=0,03*sqrt(1000/0,025)=6 м/с