Стиснута на 3 см пружина балістичного пістолета при розпрямленні штовхає "кульку-снаряд" масою 25 г

у горизонтальному напрямку. якої швидкості набуде "снаряд" , якщо жорсткість пружини 1 кН/м?

Ответы на вопрос

Отвечает Kushnirenko Stanislav.
Стиснута на 3 см 
Wп=Ек 
k*x^2/2=m*v^2/2 
v=x*sqrt(k/m)=0,03*sqrt(1000/0,025)=6 м/с