На скільки зміниться температура води в чайнику з ККД 0,70 , якщо він увімкнутий в мережу 220В і за

0,5 хвилини був вимкнутий. Опір спіралі чайника 110 Ом, об’єм води 2л.

Ответы на вопрос

Отвечает Золотых Злата.

Ответ:

Объяснение:

V =  2л = 0.002 м^3

U =  220 В

t = 30c

η =   0.7 раз

R = 110 Ом

р =  1000 кг/м^3

с = 4200 Дж/кг*С   удельная теплоемкость воды

ΔТ = ?

m = p*V = 1000*0.002 = 2 кг

P = U^2 / R = 220^2 / 110 = 440 Вт

η = m*c*(ΔТ) / (P*t)

ΔТ =  (P*t*η) / m*c = 440*30*0.7 / (2*4200) = 1.1 °C

На 1.1 °C  зміниться температура води в чайнику