У посудині міститься 5 кг води при температурі 10°C. Скільки води з температурою 100°C необхідно

долити в посудину, щоб загальна температура стала дорювнювати 25°C?

Ответы на вопрос

Отвечает Хомин Вова.

Ответ:

Объяснение:

m1 = 5 кг

t1 =  10°C

t2 =  100°C

t3 =  25°C

m2 = ?

c*(m1*t1 + m2*t2) = c*(m1+m2)*t3

m1*t1 + m2*t2 = m1*t3 + m2*t3

m2 = m1*(t3 - t1) / (t2-t3) = 5*(25-10) / (100-25) = 1 кг