При силі струму 1,5А на катоді електролітичної ванни за 20хв осіло 0,594г міді. Визначте

електрохімічний еквівалент міді.​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Димон.

Ответ:

Дано:

І=1,5 А;

t=20 хв=20*60=1200 сек.

m=0,594 г.

Знайти k.

Рішення.

m=k*I*t, звідси k=m/I*t=0,594/1,5*1200=0,33*10^-3 г/Кл=0,33 мг/Кл.

Объяснение: