ДАЮ 100 БАЛОВ СРОЧНО СДЕЛАТЬ 1)Чому у плавких запобіжниках не використовують дріт із тугоплавких

металів? 2)Скільки часу працювала плитка, що має потужність 0,8кВт, якщо виділилося 0,4МДж тепла? 3)При силі струму 1,5А на катоді електролітичної ванни за 20 хв. осіло 0,594г міді. Визначте еклектро хімічний еквівалент міді. 4)Для виготовлення реостата витратили 15м нікелонового дроту, поперечний переріз якого 1,5мм2 (в квадраті). Яка кількість теплоти виділиться в реостаті за 10 хв при силі струму 4А?

Ответы на вопрос

Отвечает Гритченко Елена.
1.Легкоплавкі метали :мідь,свинець,швидко згоряють у повітрі,добре проводять струм,швидко нагріваються.
тугоплавкі:сталь підвищений опір,висока температура плавлення.
2.t=Q/P=400000Дж/800вт=500сек.
3.масса вещества,которая выделилась m=k*I*t   0.594г=к*1.5а*1200с
   к=0.594г/1800а*с     к=3.3*10-4г/Кл
4.  R=p*L/S=0.4ом*мм²/м *15м/1.5мм²=4ом
      Q=I²*Rt=4²a *4om*600c=38400Дж