Через спіраль електричної плитки за 2,5 год пройшов електричний заряд 12,72 кКл. Визначити силу

струму в колі

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Иван.

Дано:

t = 150 мин

q = 12720 Кл

------------------------

I - ?

I = q / t = 12720 / 150 = 84,8 A