1.2. Автомобіль рухається зі швидкістю 36 км/год. Скільки обертів за секунду роблять його колеса.

Якщо вони котяться по дорозі без проковзування, а їх діаметр складає 64 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Миша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 36 км/ч = 10 м/с

D = 64 см

R = 32 см = 0,32 м

______________

n - ?

V = ω·R

ω = V / R = 10/0,32 ≈ 31,25 c⁻¹

Но

ω = 2π·n

n = ω / (2π) = 31,25 / 6,28 ≈ 5 об/с