Автомобіль рухається із швидкістю 60 км/год. Скільки обертів за секунду роблять цого колеса, якщо

вони котяться по шосе без ковзання, а зовнішній діаметр покришок коліс 60 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Жармагамбетов Тамерлан.

Ответ:

8.8 об/с

Объяснение:

V=16.7 м/с   d=0.6 м    v=?

===

Частота вращения:

v=V/(π*d)=16.7/(3.14*0.6)≈8.8 об/с

==========================