Помогите, буду очень благодарна :з (Экзамен) Визначити повний, активний і реактивний опір і

потужність кола змінного струму, якщо амперметр, вольтметр і ватметр, включені в це коло показали: І = 4,2 А U =90 В Р=240 Вт. Накреслити схему включення.

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнарёва Анастасия.

Ответ:

полное z=U/I=90/4.2= 21.9 Ом, активное r=P/I²=

240/4.2²= 13.6 Ом, реактивное х=√(z²-r²)= √(21.9²- 13.6²) =17.2 Ом

полная мощность S=U*I=90*4.2=378 BA