Сума опорів двох послідовно з’єднаних резисторів R1 i R2 дорівнює 30 кОм. Загальна напруга в колі

дорівнює 30 В, а напруга на першому резисторі дорівнює 10 В. Знайти значення опорів R1 i R2.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Жанна.

Ответ:

при последовательном общий ток I=U/R= 30/30= 1A, тогда R1=U1/I=10/1=10 Ом, а R2=30-10=20 Ом