Визначити потужність струму в колі, якщо сила струму в ньому 500мА.Резистори з'єднані паралельно по

10 Ом кожний ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фархшатова Софи.

Ответ:

Объяснение:

I=0,5 A, R=R²/2R=R/2 = 5 Ohm

По упрощенному закону Джоуля-Ленца   W =I²R=0,25*5=1,25 Вт