Яка робота була виконана при підйомі вантажу масою 1500г на висоту 400 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Рубцова Диана.

Ответ:

A = mgh = 1,5*9,8*0,4=5,88*0,4=1,392 Дж

Объяснение: