Благаю допоможіть . При рівномірному підйомі вантажу на 10 м виконана робота 1 кДж. Яка вага

вантажу? Яка його маса?

Ответы на вопрос

Отвечает Вампир Дашка.

Відповідь:

100 Н, 10 кг

Пояснення:

Дано:

A = 1 кДж = 1000 Дж

h = 10 м

g ≈ 10 \frac{M}{C^{2} }

P - ?, m - ?

A = E = mgh

m = A/gh = 1000/(10*10) = 10 кг

P = mg = 10 * 10 = 100 Н