Завдання 1 (2 бали) При рівномірному підйомі вантажу на20 м виконана робота 1 кДж. Яка його маса?​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Коля.

Ответ:

5 кг

Объяснение:

h=20 м    A=1000 Дж   m=?

===

A=m*g*h

m=A/(g*h)=1000/(10*20)=5 кг

======================