Який опір нагрівального елемента, якщо за 10 хв він виділяє 24 кДж теплоти, а сила струму в ньому

дорівнює 2 А? а) 0,8 Ом б) 10 Ом в) 600 Ом г) 0,1 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Седнева Лера.

Ответ:

Дано

Q=24000Дж

t=600с

I=2 A

R-?

Решение

Q=I^2*R*t

R=Q/I^2*t

R=24000/(2)^2*600=10 Ом

Ответ :R=10 Ом. Б)