Власна швидкість теплохода становить 64,2 км/год. Знайдіть швидкість теплохода проти течії річки,

якщо швидкість течії річки становить 15% власної швидкості теплохода? Писати тільки число! *

Ответы на вопрос

Отвечает Искова Лиза.

Ответ:

Шидкість теплохода проти течії становить 54,27 км/год

Пошаговое объяснение:

64,2:100*15=9,93(км/год)-течія

64,2-9,93=54,27(км/год)