18.15. Який опір має вольтметр, розрахований на 150 В, якщо сила струму в ньому не повинна

перевищувати 0,01 А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рожкова Лена.

Ответ:

R=U/I=150/0.01=15000 Ом =15кОм