Визначте температуру холодильника ідеальної теплової машини, якщо її ККД становить 30 %, а

температура нагрівника дорівнює 350 К.

Ответы на вопрос

Отвечает Молодцов Никита.

Ответ:

245 К

Объяснение:

ККД = Т(нагрівника)-Т (холодильника)/Т(нагрівника)

Т(нагр.)×ККД(0,3)=Т(нагр.)-Т(хол.)

Т(хол.)=350-350×0,3=350-105=245 К