Температура нагрівника ідеальної теплової машини дорівнює 300 С, температура холодильника становить

-20С. Машина виконала корисну роботу 450 Дж. Визначте кількість теплоти, яку отримало робоче тіло від нагрівника. Відповідь округліть до цілого. Решение , пожалуйста, срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Мавлютова Арина.

Ответ:

Q=806ДЖ

Объяснение:

дано

Tn=300С=573 К

Тх=-20С=253 К

А=450 Дж

Q-?

η=A/Q=(Tn-Tx)/Tn

Q=A*Tn/(Tn-Tx)=450*(573/573-253)≈806ДЖ