Визначте повну механічну енергію космічного корабля масою 2т який рухається з першою космічною

швидкістю ,що дорівнює 7,9км/с на висоті 300км

Ответы на вопрос

Отвечает Краус Анастасия.

Ответ:Дано:

m=2т=2000кг

v=7,9км/с=7900м/с

h=300км=300000м

Знайти: W

W=Ek+En=mv22+mgh=m(v22+gh)

W=2000∗(790022+9,81∗300000)≈1,9∗1015ДжW=2000∗(790022+9,81∗300000)≈1,9∗1015Дж