Даю 10 балов Сила струму в резисторах, з’єднаних паралельно, відповідно 2А і 1А. Знайдіть силу

струму в нерозгалуженій частині кола

Ответы на вопрос

Отвечает Беликова Анастасия.

Ответ: 3А

Объяснение:

I1+I2=2+1=3A