на якій відстані від об'єктива проекційного апарата потрібно розмістити екран, щоб зображення

предмета на екрані було в 24 рази більшим, ніж зображення предмета на діапозитиві. Фокуса відстань об'єктива 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Ворожбит Даня.

Ответ:1/F=1/f+1/d; 10=24/d+1/d; d+25/10=2,5 метра

Объяснение: