Автомобіль, який рівномірно рухається дорогою, розвиває потужність 40 кВт. Сила тяги двигуна

автомобіля дорівнює 2000 Н. Визначте швидкість руху автомобіл

Ответы на вопрос

Отвечает Варфоломеев Михаил.

Ответ:

Объяснение:

N=F*V   V=N/F=40*10^3/2*10^3=20 м/с