Автомобіль який рівномірно рухається дорогою, розвиває потужність 40 кВт. сила тяги двигуна

автомобіля дорівнює 2000Н. визначте швидкість руху автомобіля ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ. АЛЕ З ДАНОДАЮ 70 БАЛІВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Болотова Полина.

Ответ:

N=F*V_V=N/F=40*10^3/2000=20 м/с