автомобіль,який рівномірно рухається дорогою,розвиває потужність 40кВт.Сила тяги двигуна автомобіля

дорівнює 2000Н.Визначте швидкість автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Харьков Макс.

Ответ:

Объяснение:

N=F*V   V=N/F=40*10^3/2000=20 м/с