Із станції А до станції В з інтервалом у 10 хв виїхали два поїзди зі швидкістю 54 км/год. Яку

швидкість мав зустрічний поїзд, якщо він зустрів ці поїзди з інтервалом у 4 хв один після другого?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Владислав.

За десять хвилин перший електропоїзд проїде відстань S=v1t1. Зустрічний що відстань проїде зі швидкістю яка дорівнює (v1+v2), за 4 хвилини. Тому S=(v1+v2)t2

Отже v1t1=(v1+v2)t2

Звідси, v2= v1(t1-t2)÷t2=54км/год(10хв-4хв)÷4хв=81км/год.

Відповідь: v2=81км/год