ПОМОГИТЕ !!! ЛЕГКАЯ ЗАДАЧА 8 КЛАССА!!!! Два однакові точкові заряди по 8 мкКл розміщені у повітрі

на відстані 30 см. Визначте силу взаємодії між ними. (У відповіді повинне бути тільки число в системі СІ)

Ответы на вопрос

Отвечает Десяткин Влад.
Q=q1=q2=8*10^-6 Кл
r=0.3 м
F=?
===
F=k*q²/r²=9*10^9*(8*10^-6)²/(0.3)²=6.4 H
=============================