На скільки градусів нагрівається 2 кг алюмінію з питомою теплоємністю 0,92 кДж/кг·0С при затраті

4600 Дж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Шестак Даночка.
Q = cm*ΔT
Отсюда ΔT = Q/cm = 4600/920*2 = 2,5 (градусов)