Резистори з'єднані послідовно. Визначити їх загальний опір. Якщо R1 = 10 Ом, R2 = 1,5 Ом, R3 = 2,5

Ом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Черников Денис.

При паралельному з’єднанні: 1/R = 1/R1 + 1/R2, або R = (R1 * R2)/(R1 + R2), R = (100 * 150)/(100 + 150) = 60 Ом.

Відповідно до закону Ома маємо: U = I * R; U = 2.4 * 60 = 144 В.