Чому дорівнює сила Ампера, що діє на провідник довжиною 20см, по якому проходить струм ЗА?

Індукція магнітного поля 2мТл, поле і провідник розташовані під кутом 30 ° між собою. Відповідь записати у мН, написати тільки ЧИСЛО, без розмірності

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманова Амина.

Сила Ампера, що діє на провідник, визначається за формулою:

F=BIL\sin\alpha=2\cdot 10^{-3}\cdot 3\cdot 20\cdot 10^{-2}\cdot \frac{1}{2}=6\cdot 10^{-4}=0.6 мН