Автомобіль, зупинившись перед світлофором, набирає потім швидкість 54 км/год на шляху 50 м. З яким

прискоренням він повинен рухатися? Скільки часу триває розгін? Можно в зошите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Максим.

Ответ:

S=V^2/2*a

a=V^2/2*S=15^2/2*50=4,5 м/с2

V=a*t

t=V/a=15/4,5=3,3 c

Объяснение: