1.Якими видами механічної енергії володіє гелікоптер, що піднімається вгору? Який висить нерухомо?

Опускається вниз? 2 Відро з піском масою 24,5 кг піднімають за допомогою нерухомого блока на висоту 10 м, діючи на мотузку силою 250 Н. Знайти ККД установки. 3.Підйомний кран піднімає в горизонтальному положенні стальну балку довжиною 5 м і перерізом 100 см 2 на висоту 12 м. Яку роботу виконує кран?

Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.

Ответ:

Объяснение:

Якими видами механічної енергії володіє гелікоптер, що піднімається вгору? - потенціальною і кінетичною

Якими видами механічної енергії володіє гелікоптер, що висить нерухомо? - потенціальною

Якими видами механічної енергії володіє гелікоптер, що опускається вниз? - потенціальною і кінетичною

2)

Дано:

m = 24.5 кг

h = 10 м

F = 250 H

Найти: η - ?

Ак = mgh

Ап. = F * h

η = Ак/Ап * 100%

η =  mgh /(F * h) * 100% = ( mg /F) * 100%  

η = (24,5 * 10 /250) * 100% = 98%

3)

Дано:

L = 5 м

S = 100 см² = 10⁻²м²

h = 12 м

Найти: А -?

m = Vp = pSL

A = F * h = mgh = pSLgh

А = 7,8 * 10³ * 10⁻² * 5 * 10 * 12 = 46,8 * 10³ Дж = 46,8 кДж