Скільки часу нагріватиметься 2л води від 20 ° до 70 °С в слектричному чайнику, який має

потужність 400 Вт і ККД 79,5 %? Густина води 1000 кг/м'.

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Наташа.

Ответ:

Объяснение:

V =  2л = 0.002 м^3

T1 =  20 °C

T2 =  70 °С

P =  400 Вт

η =  79,5 % = 0.795 раз

р =  1000 кг/м^3

с = 4200 Дж/кг*С   удельная теплоемкость воды

t = ?

m = p*V = 1000*0.002 = 2 кг

η = m*c*(T2-T1) / (P*t)

t = m*c*(T2-T1) / (P*η) = 2*4200*(70-20) / (400*0.795) == 1321c == 22мин