Скільки часу нагріватиметься 3 л води від 15 С до кипіння в електричному чайнику потужність 0,85

кВт, якщо його ККД становить 80%? Густина води 1000 кг/м3

Ответы на вопрос

Отвечает Бабкина Яна.

Ответ: 1575с

Объяснение:

Дано:

m=3кг

t1=15°C

t2=100°C

P=0,85кВт=850Вт

η=80%=0,8

c=4200Дж/кг°С

-----------------

t-?

Q=сm(t2-t1)=4200*3*(100-15)=1071000Дж

Q=Ptη

t=Q/(Рη)=1071000/(850*0,8)=1575с