Скільки часу нагріватиметься 2 л води від 20°С до кипіння в електричному чайнику, що має потужність

500 Вт з ККД 75%?

Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Кристина.

Ответ:

Щоб нагріти воду, до кипіння потрібно кількість теплоти, рівну

Q=c*m*(t2-t1)

Кількість теплової енергії чайника з урахуванням ккд

W=P*кпд*T

Маємо:

T = c * m * (t2-t1) / P