Скільки часу нагріватиметься 3 л води від 18 С до кипіння в електричному чайнику що має потужність

800Вт з ККД 87%?

Ответы на вопрос

Отвечает Бросалин Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

m=p*V=1000*0,003=3 кг  кпд=c*m*(t2-t1)/N*t  t=c*m*(t2-t1)/N*кпд=4200*3*(100-18)/800*0,87=1484,5c=24,7 мин