Важіль має плечі 5 см та 1м. Який вантаж можна підняти з його допомогою розвиваючи силу 125 Н?

Дуже потрібно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шмелёва Ксения.

Ответ: 250кг

Объяснение:

Дано:

l1=5см=0,05м

l2=1м

F2=125Н

g=10Н/кг

----------------

m-?

Согласно условия равновесия:

F1*l1=F2*l2

Отсюда:

F1=F2*l2/l1=125*1/0,05=2500Н

m=F1/g=2500/10=250кг