СРООООООЧНООО!!! ДАМ 65 БАЛОВ!!!1Тіло невідомого об’єму підвісили до динамометра у повітрі і зняли

покази динамометра, вони становили 1,3 Н. Потім це саме тіло, підвішене до динамометра, опустили у воду і знову зняли покази, вони становили вже 0,8 Н. Знайдіть об’єм тіла, яке підвісили до динамометра, якщо відомо, що при опусканні у воду воно повністю занурюється. Відповідь подайте у сантиметрах кубічних.

Ответы на вопрос

Отвечает Болехівська Андріана.

Ответ:

0,5 cм³

Объяснение:

P=1,3 Н;

P₁=0,8 Н;

ρ=1000 kг/см³;

V  ?    V=Fa/(ρ*g)=(P-P₁)/(ρ*g)=(1,3-0,8)/(1000*10)=5*10⁻⁵ м³=0,5 cм³