Під час електролізу, де електролітом був розчин сульфатної кислоти, за 40 хв виділилося 2 г водню.

Визначте втрати потужності на нагрівання електроліту, якщо його опір становив 0,25 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

Дано:

t=40 хв=40*60=2400 сек;

m=2 г;

R=0,25 Ом.

Знайти Р.

Р=(І^2)*R; m=k*I*t, звідси I=m/k*t; тоді: Р=((m/k*t)^2)*R=2/((0,01*10^-3*2400)^2)*0,25=1736,1 Вт~1736 Вт.

Объяснение:

k=0,01 мг/Кл=0,01*10^-3 г/Кл-електрохімічний еквівалент водню.