11. Знайдіть площу паралелогра- ма зі сторонами 8 м і 12 м та гострим кутом 30°. A 48 м² Б 96 м²

В24 м² Г Інша відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Наумович Илья.

S=a*b*sina=8*12*sin30°=8*12*1/2=8*6=48 м²

ответ А

Отвечает Гудков Тимур.

Ответ:

Площа паралелограма дорівнює 48см²

Объяснение:

а=8см

b=12см

∠(ab)=30°

Розв'язання:

S=a*b*sin∠(ab)=8*12*sin30°=

=8*12*½=8*6=48см²